db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

Masumlar Apartmanı: Durup ince şeyleri anlamaya çalışmak Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masumlar Apartmanı: Durup ince şeyleri anlamaya çalışmak
2f25f91c-fb5b-4c86-99b6-77e4dde75d25.jpg
2 saat 40 dakika dizi izlemeye isyan edenlerdenim; ama Masumlar Apartmanı izlerken zaman akıp gidiyor. Bu oyunculukla, senaristler Deniz Madanoğlu ve Rana Mamatlıoğlu'nun, dekor tasarımcısı Murat Güney'in, görüntü yönetmeni Ümit Çakmaksoy'un ve sanat yönetmeni Amber Derya Doğan'ın, yönetmenler Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali'nin ve tüm diğer çalışanların hayran olduğum işleriyle de alakalı. Şimdi Masumlar Apartmanı izlerken benzettiğim bazı ince noktaları listeledim. Başlığa da Naci'nin Safiye'ye okuduğu, Gülten Akın'ın İlkyaz şiirinin ikinci dizesinden esinlendim. Listeye dizi hakkında twitter'da yaptığı paylaşımlarını takip ettiğim senarist ve yönetmen Tufan Şimşekcan'ın bazı çıkarımlarını da ekledim, izin verdiği için kendisine teşekkür ederim. 
yazan: Sena Peker
kaynak: http://www.ranini.tv/ozel/44540/1/masumlar-apartmani-durup-ince-seyleri-anlamaya-calismak
82688081_3749748_4241322423441.gif
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping