db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

Olmaz olmaz deme hiç, olmaz olmaz sevgilim... * Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olmaz olmaz deme hiç, olmaz olmaz sevgilim... *
3a77db45-7b8a-4126-ba2a-67b9cc100085.jpg
Ansızın gelen bir şeydir âşk. Öncesinde ufaktan bi' kapıyı çalar gibi görünse de siz daha "tık!" sesini duyamadan direkt kalbinizin orta yerine dalan, tüm itirazlarınıza kulak tıkayarak pervasızca içinize işlemekten çekinmeyen bir şey... "Hayır, olmaz"larınızı duymayan, tüm korkularınızı susturan bir şey... Göreceliliği tartışılır olan "doğru/ yanlış" gibi tanımlamalarla işi olmaz, sadece "o"dur işte!

Âşkın doğru zaman, doğru yer ve doğru kişi gibi dinamiklere dayandığına da hiçbir zaman inanmadım. Âşk tek seçeneklidir, söz konusu o olduğunda daha iyisi daha kötüsü gibi bir şeyden bahsedemezsiniz. Derecelendirilemeyen, hiçbir kategoriye sığmayan; biricik, tek ve size özgü olmasıyla kıymetli olan bir şeydir. Yerine başkasını koyamadığınız için özeldir. Bundan sebep suçu da yoktur suçlusu da.

65a2e14b-513a-42bb-93b6-07f5391dce30.jpg

Geçen bölümü Eda'nın ani bir atağıyla bırakmıştık. Onun kırılan gururunun etkisiyle düşünmeden yaptığı bir ânlık hareket sonrası Serkan'ın önce bir bocalamasını izledik ama tabii akabinde mantık devreye girdi ve galip gelen duygu öfke oldu. Haksızdı da diyemeyiz hani. Sen kalk basın toplantısında herkesler orada ve aralarındaki bu durum için kameraları açık hâlde bir açıklama beklerken adamı tut öp, sonra da kuru bir özür dileyip bir de üzerine birkaç gün ortadan kaybolurum unutulur diye iyice sıva. E bu adam delirmesin de ne yapsın, olacak iş mi Edacım? Ben "Neyse öptüm artık yapacak bir şey yok, iki ay idare ederiz." tarzı bir düşünceyle kendiliğinden orada gerekli açıklamayı yapar diye beklerken bu aymazlık? Vallahi ayıp... Çocuk şirket yönetiyor orada şirket... Neyse ki Serkancııım ipleri ele aldı da imzalar atıldı. (Yalnız o anlaşma sahnesinde de maddeleri orada belirleyip sonra şak diye uygun anlaşmayı çıkarmaları da acayip bir hukuk becerisi olmuş, hey gidim heey ülkemiz için de nicelerini diliyoruzˆˆ)

Anlaşmanın ilgi çeken maddelerinden biri Eda'nın Serkan'ın şirketinde çalışmak istemesiydi. Hayır gülüm sen zaten iki ay bu adamın nişanlısı rolünü oynayacaksın, daha neyin borcunu ödüyorsun?.. Hadi neyse tabii bizim çiftimizi daha çok birlikte görmemiz lazım. Biz şurada iki güzel sahne izleyeceğiz diye adam gün boyu kız peşinde gezip işleri asistanına ve küçük ortağa yığarak birkaç bölümde bir ödülleri toplayan iş adamlarına mı dönsün a canııım? Kırsın dizini, otursun şirketini yönetsin. Tabii şimdi güçlü kadın figürü yaptığımız kızımızı da sade lise mezunu asistan modunda tutamayız. (Burada işini hakkıyla yaparak âdeta bir sanata dönüştüren o hayat kurtarıcı asistan kardeşlerimize asla bir laf yoktur, Suits'teki Donna'ya aşıkım aşık!) Ekolojik otel projesiyle Eda'nın mesleğine ışık yakılması, ona kendini gösterme alanı yaratılması güzel fikirdi. Bu dizi sayesinde bu sene peyzaj mimarlığına da ufak bir rağbet gösterilebilir, rez alın bekleyin. Aslında şu az tercih edildiği için şu sıra asgari ücret tutarında burslarla öğrenci toplamaya çalışan maden mühendisliği gibi bölümler için de bu tarz taktikler uygulanabilir. Biraz böyle süsleme, güzelleme olayı... Var mısınız seneye şöyle yakışıklı civan bir maden mühendisi izleyelim?.. 

7aee44b1-9684-494f-9a5c-ad6295b6d780.jpg
Projeler orada ilerleyedursun biz şu anlaşmalı sahte nişan olayının gümbürtülerine bir gelelim. Öncelikle Ayfer Hanım'ı gerçekten takdir etmek istiyorum, böyle bir durum karşısında kendisini biraz zorlasa da şahsen benim başıma gelse gösterebileceğimden emin olamadığım bir asalet gösterdi. Aileler kontrol düşkünlüklerine sevgiyi bahane etmemeli. Sevgi "olduğu gibi, her şeyiyle" kabullenebilendir. Kendisine uysa da uymasa da ortaya çiğnenmeye kıyılamayan bir "hatır" bırakır. Gel de şimdi yok say bakalım yok sayabiliyorsan. Ayfer Hanım'ın hem otoriter hem de saygılı tavrı gerçekten hoş bir denge içerisindeydi. Eda'nın ailesi tarafında muhtemelen olası kış sezonuna saklanan bir Mardinli zengin babaanne figürü olduğunu öğrendik. Geçen bölüm Eda'nın anne babasının vefat ettiğini düşünmüştüm ama bu bölümde Serkan'ın sorusu üzerine Eda'nın oldukça yuvarlak bir cevap vermesi soru işareti uyandırdı. Acaba o taraflarda ne gibi olaylar döndü de Ayfer Hanım, Eda'yı kaptığı gibi İstanbul'a geldi? Bekleyip göreceğiz...
kaynak: ranini.tv
82688081_3749748_4241322423441.gif
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping