db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

Calinos Entertainment ve BKM, yeni bir dağıtım anlaşması imzaladı Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Calinos Entertainment ve BKM, yeni bir dağıtım anlaşması imzaladı
25fe65c8-aee8-4e45-819e-51b87995fae0.jpg
Türk dağıtım şirketlerinden Calinos Entertainment ve ülkenin önde gelen yapım şirketlerinden BKM, yeni bir dağıtım anlaşmasına imza attılar.

Anlaşmayla Calinos, BKM'nin kataloğunun dünya genelindeki dağıtımını üstlendi. Katalogda 58 film ve beş dizi yer alıyor, anlaşmanın içinde tüm yeniden yapım hakları da yer alıyor. BKM'nin geniş kataloğunda çocuk filmleri, animasyon filmler, romantik komediler ve TV programları da bulunuyor.

Ekim ayında FOX Türkiye kataloğunun temsil hakkını üstlenen Calinos Entertainment, sponsorları arasında yer aldığı içerik fuarı NATPE Miami'ye katılmaya hazırlanıyor. Şirketin fuarda tanıtacağı dizilerin arasında Yasak Elma, Bizim Hikaye ve Kadın da yer alıyor. Fuar 21-23 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek.

kaynak: ranini.tv
82688081_3749748_4241322423441.gif
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping