db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

Yıldıray Baştürk'ten çarpıcı açıklamalar Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yıldıray Baştürk'ten çarpıcı açıklamalar
fft104mm3247559.jpg?d=6.11.2014%2017:29:56
Yıldıray Baştürk'ün açıklamalarının tamamı şöyle :

"Avrupa'da oynayan hiçbir oyuncu Türkiye'ye sıçrama yapmak için gelmez. Türk veya yabancı oyuncu fark etmez. Galatasaray ve Fenerbahçe, Stuttgart'ta oynarken Beşiktaş, sonrasında Trabzonspor beni istedi. Almanya Milli Takımı'nda oynasaydım daha iyi transferler yapabilirdim ama Türk Milli Takımı'nı yine olsa gururla seçerdim. Euro 2008'de seçilmemem beni çok etkiledi. Futbolu bırakmam da o kararın büyük etkisi oldu. Bir kırgınlığım var. Tipik 10 numaraların şu an için Avrupa'da oynaması çok zor. Türkiye'de Sneijder var o bile artık göze batmaya başladı. Galatasaray, Dortmund'u hiçbir zaman bu kadar kötü yakalayamazdı ama Galatasaray hiçbir şekilde maça inanmadı. Beşiktaş, gerçekten iyi bir takım olmuş gibi görünüyor. İyi de bir hocaları var. Şampiyonluk için favorim Beşiktaş. Türkiye'nin en iyi teknik direktörü Slaven Bilic'tir.. Avrupada da Mourinho ve Kloop en sevdiğim teknik direktörler."

fanatik
82688081_3749748_4241322423441.gif
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping