db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

Dizi arayanlara alternatif olacak 6 farklı Kore dizisi Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi arayanlara alternatif olacak 6 farklı Kore dizisi
83da0d46-c359-4e74-a5c2-82549e06c8e1.jpg
Merhabalar; size bugün altı farklı Güney Kore dizisini alternatif olarak tanıtmak istiyorum. 

Yeni başlayacak dizi mi arıyorsunuz? İzleyecek dizileriniz mi bitti! Amerikan yapımı veya Avrupa yapımı diziler izlemek istemiyor musunuz? Şu sıralar Netflix ilginizi mi çekmiyor? Okullar tatil evde sıkışıp kalıp tatile çıkamayan kitleden olup, sosyal medyada tatil hikayelerini izleyip sıkılıyor musunuz? Akşamları, yaz ekranlarında izleyecek bir şey bulamıyor musunuz? İşten geldim, yoruldum şöyle odama geçip hem dinleneyim iki de meyve mi, abur cuburu mu, kuru yemişi mi yeyip kafa dağıtayım, günün stresini atayım ama Tv karşısında iki saat on beş dakika mı harcayamam bana yarım saatlik, altmış dakikalık diziler izlemek istiyorum lakin Erkenci Kuş, Meleklerin Aşkı vs. bana hitap etmedi diyorsanız. Babanız, anneniz, nineniz, dedeniz belgesel izlemek istiyor, haber içerikli tartışma programları izlemek istiyor ama sizin içinizden izlemek gelmiyor mu? 

Hazır elimin altında internet var deyip yeni bir şeyler arıyorsanız veya Game of Thrones’un, The Crown’un, La casa de papel’in, Shameless'in, Lucifer’in yeni sezonları bitirip yayınlanan kadar izleyecek bir şeyler bulmaya çalışayım zaten İstanbullu Gelin, Kadın, Ufak Tefek Cinayetler, Çukur, Söz ve Yasak Elma gibi Türk dizilerinin de çekimine bir ay kadar süre var diye düşünenlerdenseniz sizi o süreçte ülkemizde de bol bol uyarlama yapılan Güney Kore dizilerine şöyle bir bakmaya davet ediyorum.

Fazla uzattım konuyu geç artık sadede gel dediniz değil mi? Hadi başlayalım beyler ve bayanlar… Geçelim şu listeye bakalım sizi neler bekliyor. 

*Listedeki diziler 2018 yılında Güney Kore’de yaz döneminde yayınlanan altı farklı dizidir.

kaynak: ranini.tv
82688081_3749748_4241322423441.gif
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping