db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

Yeni Wolverine filmi Logan için Super Bowl'a özel yeni bir tanıtım geldi Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Wolverine filmi Logan için Super Bowl'a özel yeni bir tanıtım geldi
304b308f-8277-46a2-b0d6-d3a5094ea1a1.jpg
3 Mart'ta vizyona girecek olan Wolverine serisinin üçüncü filmi Logan'dan Super Bowl'a özel yeni bir tanıtım yayınlandı.

James Howlett ismiyle doğmuş olan fakat Logan olarak tanınan karakteri 2000 yılından beri dahil olduğu filmlerde canlandıran Hugh Jackman'ın yeniden başrolde olduğu yapım, Jackman'ın Wolverine olarak kamera karşısına son kez geçeceği film olma özelliğini de taşıyor. Karakterin üçüncü solo filminde Profesör Charles Xavier karakteriyle Patrick Stewart da yer alıyor.

Yakın gelecekte gelen filmde Wolverine ile Professor X yaşlanmış ve yorgun olarak izleyici karşısına çıkacaklar. Meksika sınırında saklanan Logan, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir mutant karşısına çıktığında eski hayatına geri dönmek ve güçlerini kullanmak durumunda kalır.

Filmin yeni tanıtımına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

kaynak: ranini.tv
82688081_3749748_4241322423441.gif
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping