db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

İçerde havalar duruldu, nerede bu organize? Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçerde havalar duruldu, nerede bu organize?
d28936d1-9c48-4f6d-a1b1-08aa1587fe5f.jpg
Pazartesilerimizin efsane olmaya aday dizisi İçerde'de bu hafta hiç olmasını istemediğim bir şeyle karşı karşıya kaldım maalesef. Farkındaysanız efsane diyerek başladım çünkü gerek reytinglerden gerek sosyal medyadan istatiksel olarak da gördüğümüz, bunlara ek olarak kimsenin ağzından düşmeyen bir dizi haline gelmesiyle büyük başarı yakaladığı inkar edilemez bir gerçek. İlk bölümünden itibaren beğenerek izlediğimi ve büyük takipçisi olduğumu bilenler bilir. Hafta içi yayınladıkları iki fragmanıyla bizleri heyecanlandıracak bir bölümün geldiğini hissettirdiler. Sosyal medyadaki sayfalarından Pazartesi sabahından dizi saatine kadar yoğun paylaşımları ve geri sayımları ile bu heyecanımızı bine katladılar. Şahsen ben de dedim ki, eyvah bu bölüm patlayacak, herkes patlamasa da kesin büyük bir kaos çıkacak! Bu kadar yükseltilen beklentiye böyle hiçbir şeyin olmadığı bir bölüm yakışmadı, yapmayın. Bayağı bayağı içerde havalar duruldu resmen, oysa ki biz kar istiyoruz, kış istiyoruz. Fırtına, felaket istiyoruz lütfen. Ben halden anlayan bir izleyici olduğumu düşünüyorum. Tam 2 saatlik bir bölümü her hafta bitirmenin nasıl bir işkence olduğunu da biliyorum. Yine de bu zor şartlarda böylesine kaliteli çekilen ve bize sunulan dizide emeği geçen herkese ayrıca helal olsun ama artık hep beraber 15. bölümü bitirdik, bence senaryo anlamında birazcık ilerlememiz lazımdı…

Bu bölümün güzel bir zemin olduğunu umut etmek istiyorum. Önümüzdeki haftalarda başlayacak ve hikayeyi artık ileri taşıyacak olaylara, aralanacak sır perdelerine oluşturulan bir zemin… Çünkü Celal Baba’nın Sarp’ı, bu kadar dikkatsiz bir şekilde ha öğrendi ha öğrenecek stresiyle izlettirdikleri uzun sahneler bence hiç olmuyor artık. Hayır tabii ki öğrenecek Celal Baba bir gün içerdekini ama böyle değil, valla anlamayız artık. Beklentileri 1. bölümden beri yükseltiyorlar, biz de ona göre içerdekinin ifşa oluşunu izlemek istiyoruz.

Uzun süre sonra, sonunda Sarp’ı biri azarladı. Nasıl Yusuf Müdür'ün ölmeyeceğini biliyorduk, Sarp’ın açığa alınması olayına da aynı şekilde fazla takılmıyorum bu yüzden. O da anladı artık hırsına yenik düştüğünü. Birkaç bölüm boyunca izlediğimiz mafyatik artistliğinden gram yoktu bugün üzerinde. Yazık gözleri çökmüştü resmen üzüntüden çocuğun. Meğer gerçekten çok seviyormuş Necip kılıklı Yusuf Müdür'ü. Tamam, atladı Sarp’ın önüne kendini güzel feda etti Müdür ama büyük yanlıştı zamanında yaptığı. Ben az biraz daha affetmeyeceğim sanırım kendisini. Gerçi Yusuf Müdür de nasıl teşkilat müdürü sesi soluğu çıkmıyor hiçbir şeye dedik dedik o kadar, bu bölümdeki müdür neydi ya? Yeni bir gıcık doğuyor adeta.

Herkes kendi derdiyle uğraşıyor tabii. Coşkun gerçekten tam anlamıyla Mert’in yanıbaşında dolanan, her şeye musallat olan bir şeytan. Zamanlaması da mükemmel! Nasıl evet- hayır ikileminde bıraktı çocuğu ama? Sen bu işin anahtarısın be Coşkun. Sarp’a kardeşin Umut diyip, Mert’e de ailen deyince yaptıramayacakları iş yok zaten kimsenin. Haksız değiller tabii ki ama sonra çorba oluyor her şey işte. Mert, Celal Baba'yı ailesi için satar diyenlerin elleri görelim? Been!

Bu arada Mert’in morg görevlisiyle arasında geçen konuşmada ‘Hepimiz öleceğiz.’ spoilerı gözden kaçar mı? Kaçmaz. Ama benim teorime ters açıkçası, neyse daha ölenle kalanla uğraşmak için erken…

Bu dizide Alyanak, başlı başına bir efsane olmalı bence. Her sahnesinde gülmekten ağlayan tek ben olamam herhalde? Kendi cenaze marşıma doyamadım diyor bir de deli olacağım!

Gelelim Melek ve baba olayına. Celal Baba yanlış yaptı şimdi orada bir anlaşalım. Kızmak için güya kendince haklı sebepleri var, biraz da kamera olayının sinirini çıkardı Melek’ten tabii ama o tokat büyük hataydı. Çünkü böylesine bir konuda bile alevlenen, büyüyen bir tartışma izledik. -ki beklediğimden daha büyük ve dik başla karşılık verdi Melek- İçimden helal bile dedim hatta kıza. Haliyle bir şey daha fark etmiş olduk. Melek bu durumda bu kadar sert çıkışlarda bulunuyorsa babaya, onun yalanlarını öğrendiğinde eyvahlar olsun halimize ortalık alev alacak demektir.

Gelelim, bol sulu, bol vurdulu, 3. bölümden beri şahsen görmeyi deli gibi istediğim o Davut- Sarp kavgasına. Öncelikle şunu demek istiyorum, daha iyi olabilirdi; ama su ortamına ve sahnenin çekimlerine bayıldım! Dediğim gibi daha gerçekçi bir kavga olabilirdi, böyle bir şeyler eksik gibiydi, yine de izlerken bayağı eğlendim çünkü bu sahneyi görmeyi çok istiyordum. Cenaze aracı detayını çöpe atmamalarını da ayrıca sevdim. Tek keşke dediğim nokta, farklı bir sonu olabilirdi bu kavganın. Melek vurulur belki diye bekledi bu gözler mesela yalan yok. İki silah arasına kendini atmak da idare eder bir final tabii ama kafaya silahları dayamak falan bilemedim… Umarım bu bölüme kadar bizi getiren tempo düşmeye başlamaz. Artık hikayelerde yavaştan çözülmeleri görüp, heyecan ve ters köşelerle yine savrulmaya devam ederiz. Melek'in akıbetini, Sarp’ın içerdeki gidişatını ve Mert’in kararlarını merakla bekliyoruz…
kaynak: ranini.tv
82688081_3749748_4241322423441.gif
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping