db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

Bana Sevmeyi Anlat'ta Alper ve Leyla'nın romantik kaçamağı! Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana Sevmeyi Anlat'ta Alper ve Leyla'nın romantik kaçamağı!
2a75e74f-afd0-4caf-96aa-147acac66a40.jpg
Ay Yapım imzalı "Bana Sevmeyi Anlat" bu hafta aşk dolu yeni bölümüyle ekran geliyor. Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ'ın rol aldığı dizinin yeni bölümünde Alper ve Leyla'nın romantik kaçamağı ekran başındaki izleyenleri büyüleyecek.

Her Pazartesi ekranlara gelen Bana Sevmeyi Anlat'ta Alper ve Leyla herkesten uzak baş başa zaman geçirecekler. Sadece birbirlerine ayırdıkları özel zamanda ikili geleceklerinin mutlu hayallerini kuracaklar. Hayallerine kavuşmak için Alper ve Leyla, hapse girmekten son anda kurtulan Haşmet'i parmaklıklar ardına yollamayı nasıl başaracaklar?

HAŞMET MUHBİRİN PEŞİNDE!

Yeni bölümde Haşmet, kendisini ihbar edenin kim olduğunu öğrenmek için detaylı bir araştırma yapacak. Uyuşturucu sevkiyatını öğrenen ve kendisini ihbar eden kişinin çok yakınında olduğunu düşünen Haşmet  bağlantılarını kullanacak. İzleyenlerin merakla beklediği bölümde Haşmet, kendisini ihbar edenin Alper ve Leyla olduğunu öğrenecek mi?

Mesude Eraslan'ın yönetmenliğini, Deniz Akçay'ın senaristliğini üstelendiği Bana Sevmeyi Anlat 19 Aralık Pazartesi saat 20:00'da Fox'ta ekrana gelecek.

kaynak: ranini.tv
82688081_3749748_4241322423441.gif
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping