db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

İçerde: Patron, yanlış yolda Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçerde: Patron, yanlış yolda
a58ece51-4eb0-41b3-a592-933cbce3e4dd.jpg
Sarp, tehlikeli sularda yüzüyorsun evlaatt! Bu haftaya biraz geçtiğimiz bölümden toparlayarak başlamak istiyorum müsaadenizle. Malum tak tak Coşkun’un oyunlara dahil olmasıyla beraber nasıl bir hikaye izleyeceğimizi merakla bekliyordum. Sarp’ın kendi bildiğini okumak adına attığı ilk adımından sonra Yusuf Müdür'ü bir güzel saf dışı bıraktığını izlemiştik. Yine de belasız olmaz. Hemen bütün dengeleri alt üst eden bir tehditle karşılaştık. ‘PATRON’. Açıkçası başta Yusuf Müdür'ün istifa işlerinden dolayı kendisinden bir kıllanmadım değil yani. Büyük Melek sırrı işin içine girdiğinde ise, patronun Sarp olduğuna dair ipucumuzu çoktan almıştık zaten. Yine de yok dedim, Sarp bu kadar işi büyütmüş olamaz dedim önce. Meğer işi Umut Bey olacak kadar büyütmüş, gözünü karartmış çoktan. Vay devreem, karanlık sulara girdi, tek başına yüzecek güya. Fakat bu hırslar çok tehlikeli. İçinde büyüyen bir karanlık var Sarp’ın, bayadır söylüyorum bakın demedi demeyin.

Şenay Gürler’in konuk olarak diziye katıldığını gördüğümde çok mutlu oldum. Tam karaktere uygun bir seçim yapılmıştı. Severek izledim şahsen. Daha birçok konuk oyuncularla bizlere sürpriz yapmaya devam ederler umarım. Yine de asıl olayımıza gelecek olursak, Sarp- Leyla anlaşmasını çok basit buldum. Leyla’nın haklı sebepleri var tamam ama hani suç üstü yakalamalar nerede kaldı Sarp? Madem artık bu kadar önemsiz Celal Baba mafyası, git çek kenara sıkıştırarak kardeşinin olayını öğren demezler mi insana? Yine de konunun devamlı dönüp dolaşıp Coşkun’a gelmesini başarılı buluyorum. Patronla uğraşıyoruz diye bir kenara bırakmamaları iyi oldu. Gerçi Mert varken o ne mümkün? Yavrum kaç bölümdür harap oldu, onu biraz kendi haline bırakalım bence de. Coşkun’un Mert’e ailesi hakkında kafa karıştıran bir bomba bırakması iyi olurdu aslında. Ortalığın karışmasını istiyorum artık. İki kardeş yavaştan yakınlaşsın istiyorum. Eylem ve Melek’in güzel bir iş birliği ile sırları çözmeye başlamalarını istiyorum. 

Bu bölümde en hüzünlendiğim sahne aslında en eğlendiğim sahnelerden biri oldu. Bir aile yemeği izledik ki amanın! Masada kim kimin nesinin neyi olduğu belli değil. Kapı önündeki kardeş atışmalarını izlerken içimiz eridi yine. Sarp da az kıskanç değil he. İkisi de çocuk daha Füsun anne haklı valla. Bir de Umut’un doğum gününü seçmişler seçe seçe. Anam yanında oturuyor evladın, kardeşin diye bağırttırdılar bizi yine televizyona karşı.

Celal Baba, Melek sırrının ortaya çıkmasından mı daha çok korkuyor yoksa Mert’in gerçekleri öğrenmesinden mi acaba? Bence Melek’in öz kızı olması sırrının patlaması yakındır. Coşkun’un, Celal’e karşı alınacak bir intikamı var bunu biliyoruz ama bunu nasıl yapar tam kestiremiyorum. Bence artık Sarp’ın Coşkun’un varlığından haberdar olmasının vakti geldi de geçiyor. Sarp’ı gerçekten zeki olarak izliyoruz ama bazı noktalarda o zekasını kullanmaması şanını düşürüyor. Hele Celal Baba gibi mırıldanmaları, el kol hareketleri ve tavırları onu içinde büyüyen karanlık hırsa doğru yaklaştırırken, beni kendinden baya uzaklaştırıyor maalesef.

En rahatı Davut valla. Oh kafalar mis, zaten doğuştan psikopat. Tüm pis işlere o koşsun keyifle. Fakat bu bölümde adamları iyi dövdü. Kabul edelim güzel dövdü. Bayağı süper dövdü. Tam dövüş ortamı hazırlamışlardı zaten, insanı geren mavi ışıklar falan. Sanki normalde hiç ürkütücü değilmiş gibi adamın gözleri ışıkla bütünleşmişti resmen ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum. Fakat çok sempatik bir psikopat karakter yarattılar be helal valla. Mekanı terk etmeden ‘Pardon abi.’ derken yüzünden okuduk zaten cinnete adım adım ilerlediğini. Fakat güzel dövdü.

İlk bölümden beri ısrarla söylüyorum. Bu dizinin olmazsa olmaz karakteri Alyanak! Hasan abimiz bu bölüm fazlaca güldürdü yine beni. Ah bir de her şeye salça olmasa. Yalan yanlış yine kafasına eseni yaptı ve yine dört ayak üstüne düştü. Babaya meydan okurken bir anda 180 derece dönüş yapıp aralarındaki havuz problemini çözerken buluyor ya kendini, bitiyorum bu adama! Neyse ki ölmemek için bir çıkış yolu buldu en azından. Ee ölüm demişken normal şartlarda Yusuf Müdür'e ölümün eşiğindeyken pek bir üzüntü hissedeceğimi söylemezdim ama yazık oldu, nasıl Sarp’ı kurtarmak için önüne atladı. Hemen hainliğini unutup yumuşattı beni biraz. Bir de o adının nolduğu belli olmayan avukatı tek gıcık bulan ben olamazdım herhalde değil mi? Çünkü onun vurulmasına hiç üzülmedim şahsen. Şimdi müdürün ölmeyeceğini hepimiz biliyoruz da, yine de öyle bir final sahnesinde kal geliyor insana haliyle. Eğer olur da ilerki bölümlerde sıradan bir final sahnesiyle bölümü bitirirlerse gerçekten çok kırılırım senaristlere işte. Zaten artık 14 bölümü geride bıraktık, izlerken beynimi toplayamıyorum. Kim neyi biliyor, kimler neler yapabilir diye… Leyla’nın akıbeti ne olacak merakla bekliyoruz bakalım.

Haftaya görüşmek üzere.
kaynak: ranini.tv
82688081_3749748_4241322423441.gif
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping