db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

Seviyor Sevmiyor: Kalp kırıklığı geçer mi? Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seviyor Sevmiyor: Kalp kırıklığı geçer mi?
250fe4af-2299-46b0-babc-7623e3fa3220.jpg
Bir insan kaç kere kırılır? Kaç kere parçalanır? Aynı kişi birden fazla kırılabilir mi? Aynı kişiye karşı çok fazla kırılır mı? Kırıldığı yerden toparlanır mı? Nasıl toparlar kendini? Kırılan yerler paramparça oldu değil mi? Ayağa tekrar kalkmak çok zor değil mi? Hayır. Belki de evet. Olabilir. Belki de asla olamaz. Ne kadar karışık duygular bunlar. Duygusuz olmak en iyi çözüm gibi duruyor. Haydi başa dönelim el ele.

Masada gerçekleri itiraf eden Deniz’i bırakmıştık. Yiğit’i ise hüzünleri ve burun kanamasıyla. Geceyi annesinin yanında geçirecek olması Deniz’in toparlanması için çok iyi adımdı. Keza İrem’i otele getiren Tuna da tam yapması gerekeni yaptı. Masada şaşkın kalan ofis çalışanlarını ise ertesi sabah gıybet içerisinde yakalamak nokta atışı olmuştu.

ba9bbbd3-547a-49e7-800f-4c397657d3ec.jpg
Beni bu sahneye gömebilir misiniz <3

O gece kendini kötü hissedeceğini düşündüğü  için Deniz’in yanına uğrayan Tuna nasıl bir adamsın sen. Cama tıklatışı, Deniz’in görmesi ve camın buğusunda içini dökmesi. İnanır mısınız ben aslında orada kalmışım? Kaç adam sesini böyle duyurdu sevdiğine?  Beni o sahneye bırakın ve siz devam edin demek istedim haykırarak. Buğu o be buğu. Hoh yaparak kalbinden atamadığı, kalbinin tüm hücresinde yer alan kadın ile konuştu. Ve o yatağına gittiğinde buğudan kalp işledi. Çok güzel seviyor adam çok. Çok farklı seviyor çok.

Kalp kırıkları diyorduk değil mi? Hangisinin kalbi daha çok kırılıyor? Mesela Tuna’nın kalbi anlaşmalar yaptığı Simya (Su Kutlu) ile kimyasının uyuyor gibi gözükmesine. O kalbinde sadece Deniz’e yer açtı. Onu da dalgalar götürdü. Terfisini tek başına kutlayan İrem’i ofise götürdüğü için İrem ile mi sevgili olur? Olmasın, olmamalı. Çünkü Tuna güzel sevdi. Onu sevenler de Tuna’yı Tuna olduğu için sevdi, seviyor. Tam bir kaynana gibi karışıyorum. Haklıyım. İrem’in tüm kötülüğünü bilerek sevemez onu. Ofise götürdüğünde bile bu kadar iyi niyetli olmamasını istedim. Ne gelirse başa iyi niyetten geliyor be Tuna’m. Sen de huyunu biliyorsun da ahhh ahhhh be Tuna.

Kalpler kırıldıkça kırılıyor…

Gazi’nin kalbi bir kez daha kırıldı. Neşe ile sevda yoluna girdi gireli mutlu olamıyor. Neşe içindekileri  anlattı ve çözüldü düğüm. Gazi seni öyle saf sevdi be Neşe. Hırslı kadın, zor kadın, ismiyle tezat kadın. Kalbini aç, evini aç, yüreğini aç yanık sesli adama. Belki sevgi seni de sevdalı yapar. Belki içini ısıtır, hücrelerini yumuşatır. Ve belki bunu başarırsan daha da iyi olursun Neşe.

723c0033-a70c-4524-8caf-1516e5a24d50.jpg
Kaşkoluyla göz rengi uyumlu Yiğit Balcı yapmışlar^^

Ve bal göz Yiğit. İntikam almaya çalıştıkça Deniz’e kıyamamak da sevdana dahil mi? Ona kızdıkça sevdanın ateşinin yükselmesi kırıklarını onardı mı? Onaramaz, onaramaz. Zordur yalanlardan doğruya çıkmak, zordur tekrar yüreğini açmak. Yalnız o Deniz. İlk aşkın ve bilmeden tekrar aşık olduğun kadın. Öylece dinledim Yiğit’i. Deniz aşkını, tatlı intikamını. Korkularına kol kanat germediğini dinledim. Kızdım biraz yine de hak verdim. Yalanlarla örülü zamanları için anladım Yiğit’i. Kıyamaz dedikçe daha çok kırmasına sinirlendim. Sonra onun gözünden baktım. Aferin Balcı dedim. Sonra bir anda iş gezisi bitti ve dönüş yolunda durdum. Deniz’e gerçekleri söylediğinde kalbi bin parçaya ayrılan Deniz idi. Minik kadın dev sevdi. Sonra umutsuzluk bedenine girdi. Şehire geldiğinde evine bırakmasını istemedi. İşte o anda birbirlerine tekrar tutundular. Otobüs durağı bu sefer söylenen REDDEDİLDİ cümlesine gülümsedi. O durak yeniden başlayan aşkın ilk şahidi oldu. Çok da güzel oynadınız be hem de çok. Bir kez daha helal olsun Zeynep Çamcı ve Gökhan Alkan’a.

kaynak: ranini.tv
82688081_3749748_4241322423441.gif
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping