db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

İçerde: Canım kurban Sarp Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçerde: Canım kurban Sarp
40dd376d-cac5-4636-b344-f8384a2896c0.jpg
Son zamanlarda Türk dizilerinden en büyük isteğim, her hafta bizi saatlerce ekrana kilitleyip sonunda klişelerden oluşan olaylar yığınıyla yaratılmış dizilerden ayrılan, kurgusuyla, oyunculuklarıyla şöyle vay be dedirtecek bir diziydi. Bu zamana kadar bahsettiğim kalitede birçok dizi geldi geçti evet, unutmayız da saygımızı hak eden öyle dizileri. İşte İçerde de bu dizilerden biri olmaya çok yakın, şu anki popülerliğinin gelip geçici olacağını hiç sanmıyorum. Gerçekten bir sezon mu sürecek, eğer öyleyse daha 8. bölümde bize final gibi bir bölüm izleten bu dizi, ilerleyen zamanlarda nelerle karşımıza çıkacak gerçekten sağlıklı bir tahminde bulunamıyorum ama bu bölümden sonra bir kez daha dedim ki unutursak kalbimiz kurusun be!

Fragmanı izlediğimden beri aman Sarp’ın yine bir yedek planı olur, Mestan’ı atlatır diye düşünüyordum ne yalan söyleyeyim. Ters köşelere alıştık çünkü yedi bölümdür. Ama çoğu izleyici ve okurun benle aynı düşünceleri paylaşacağına eminim, resmen final tadında bir bölümdü. Canım gurban Mestan’ın hain planı başladığında, ‘Nedir bu dikkatsizlik Sarp?’ diye diye içim çıktı. Ama yine arada bazı kafamı kurcalayan boşluklar olmadı değil. Alyanak, Mestan’a neler anlattı mesela?

Mestan’ın aklına bu fikirleri sokan olduğu için kebapçıdaki malum kişinin Alyanak olduğunu düşünmüyorum. Herkes bir teori atıyor tabii şimdi ortaya. Yusuf müdür diyen var, Coşkun diyen var hatta Sarp’ın babası yaşıyor diyenini bile gördüm. Ama benim düşüncem o kişi Davut. Hem görebildiğimiz kadarıyla da vücut yapısı olarak en mantıklı isim. Elimizde pek bir kanıt olmasa da önemli değil zaten adam psikopat! Geçen haftaki bölüm için yazdığım yazıda da bahsetmiştim, şimdi de söylüyorum, gerçekten kendisinden bayağı korkuyorum. Mavi gözleri yeter. Yani kısaca Melek'e olan takıntısını da bildiğimizden, ben oyumu Davut’tan yana kullanıyorum. O değil de, tamam Sarp’ı yakacaksın kafaya koydun, canım kurban Mestan güzel karakterdi niye harcandı üzdüler valla.

Giderayak Mestan’ın yaptığı dövüş showu da gözlerden kaçacak değildi. O ne hareketlerdi öyle canım kurban. Sarp’ın da ondan aşağı kalır yani zaten olamaz. Şişleri bükmeler falan… Çağatay Ulusoy’a yazılan dövüş sahnelerinin arttırılmasını diliyorum.

Mert’e gelirsek bu bölüm pek bir pasif geldi bana. Sadece kanlı gömlek olayıyla yeni bir kaos ortamına zemin hazırladı gitti. Sahi madem kanlı gömlekten bir sonuç çıkma ihtimali dahi vardı, akademi birincisi Sarp bunu hiç mi akıl edemedi? Bu hatayı görmezden gelip Mert’in bu olayla nereye ulaşacağını merakla bekliyoruz tabii. Gerçi Mestan olayının sonrası kebapçıyı polisler ve onun güya başında bulunduğu ekip basmışken Mert’in orda olmaması kadar saçma bir şey olamazdı da neyse bunu da görmezden geleceğim.

Güvenlik kamerasını güvenlik sebebiyle kebapçında kullanmıyorsun Celal Baba, buna diyeceğim yok. O da haklı kendi çapında tabii ama çevrede de mi hiç kamera olmaz. Benim çabam Sarp böyle ifşa olmasın diye. Ha elbet bir gün olucak o Allah’ın emri de, başka birinin oyunuyla olacak iş değil, üzülüyor insan. Yusuf müdürle helalleşmesi -ki hala hiç haz etmeyip, güvenmiyorum ona- , Melek’e veda eder gibi konuşmaları falan. Hele annesine çektiği itiraf videosuyla içimde koptu bir şeyler benim. Ağlatmayın şu adamı Allah aşkına… Eski mahallede gönül isterdi o dayılar Sarp için çıksaydı meydana topluca ‘Canım kurban Sarp’ım’ diyeydiler ne olurdu ama. Yazık çocukcağız onlarca adamın ortasında bu sefer gerçekten içerde kaldı.

Bu hikayede en saf, temiz insanlar Mert, Füsun ve Melek bence. Hiçbir şeyden haberleri yok. En büyük suçlunun da Celal Baba olduğuna hemfikirizdir herhalde? O yüzden güzel günler göreceğiz daha. Hatta bu bölüm çok önemli bir noktayı keşfettik hep beraber. Daha 8. bölümde bu olayları bize yaşatan senaristlerimiz, ilerleyen bölümlerde neler çıkartırlar ortaya kim bilir? Bir sonraki fragmanı bekliyoruz elimiz kolumuz bağlı, o zamana kadar dayansın merak etmesin, canımız kurban Sarp’ımıza.

kaynak: ranini.tv
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping