db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

Kiralık Aşk: Ben seni sevdim* Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiralık Aşk: Ben seni sevdim*
e74dc5ef-f984-43c4-8ed5-41471df976ad.jpg
Rüyalar kimi zaman insan hayatını etkiler. Eskiden gelen bir baskının dışa vurumu ya da gelecekteki kararsızlığın için bir umut ışığı olur. Ömer içinse geçmişi hatırlayıp geleceğini kurtaran hamleydi. Masaya çizdiğin tasarımı unutacağın aklıma gelmezdi Ömer. O kadar gözümde zirvedesin ki… Diyorum ‘Bu zeki adam bunu unutmazdı.’ Artık Defne nasıl aklını ve kalbini aldıysa öylece unutmuşsun. Bir de akıllara ziyan Pamir de yoruyor seni.

Masa hediye olarak teşrif etti. Derya bizim yerimize de sarıl Ömer’e ve Sinan’a. Çok güldüm Derya’dan tatlı kaçışlarına. Keşke Defne de görseydi ama geç kaldı zavallım. Sonra o patlama sahnesi yok mu beni benden alan, o yaşandı. Defne ve Ömer yine birbirini yanlış anladı. Defne’nin Feryal’i, Ömer’in Pamir’i kıskanması sonucu patlama yaşandı. ‘’Senin hayatında bir şey olduğunda önce ben öğreneceğim. Feryal değil. Başkası değil. İyi ya da kötü ne olursa olsun önce gelip bana söyleyeceksin.’’ Ömerciğim bu tepki karşısında eminim mutlu olmuştur. Ama haklı olarak sordu soruyu. ‘’Neden? Sevgili miyiz?’’ Defne tabii cevapsız kaldı bir süre. ‘’Değiliz.’’ diyerek geçiştirdi. Ömer’in çıkıştaki kitaptan sinir çıkarma hali ise kıskançlığının başka bir versiyonu idi. Defne hâlâ anlamadı. Defne hâlâ Feryal’in derdinde. Defne de haklı kendince, sonuçta Feryal onda bir kıskançlık travmasıdır. ‘’Maşallah saat on.’’ sahnesini hatırladım da bir yüzümde gülümsemeler oluştu. Bütün K.A fanları da hatırlamıştır eminim. Sonrası zaten Ömer’in yakınlaşma çabaları ilk sezonki sahnede. Feryal’den zarar yok anlayacağımız.

Bu kalem sana ne hatırlatıyor Ömer?

Zarar demişken Pamir demeden olmaz. Kitabı aldım diye yalan söylememek için gitmiş almış. Bunu tedbir olarak görüyor. Sen baya etik dışı oynuyorsun Pamir. Ömer ile olan bina kavganızda Ömer bir kere daha yüzüne vurdu bu etik meselesini. ‘’Bir binayı bin kişi ister bir kişi alır.’’ sloganı ile çıktık yola. Bina mıydı o ya? Anladık biz onu. Ömerciğim Pamir istiyor diye daha da heveslendi. ‘’Buna sen mi karar veriyorsun? Bence bir binaya sormak lazım.’’ Pamir’e bu cümle tanıdık geldi herhalde. Sen Defne konusunda etiği önemsemediğine göre Ömer de bina konusunda aynı durumda.

Bir yandan da Sinan yeni bir yer buldu. O yere tabii bakmak lazım. Hele o depoya Ömer bakınırken Defne gerçekleri öğrenip çıkıp gelirse tadından yenmez. Şükrü Abi iyi ki var. Sana kahve ben ısmarlayayım. Bütün K.A severler ısmarlayalım. Kitabı Ömer’in binbir emekle tüm İstanbul’da aradığını anlattı. Keşke Defne daha ilerisi tasarım karşılığı aldığını da öğrenseydi. Pamir’den bir koşu hesap sorup Ömer’in yanına koştu Defne. Aşkın en ayakları yere basmaz halini konuştular.

Ben senin en çok bana yansımanı sevdim
Bende yeniden var olmanı, benimle bütünleşmeni
Mertliğini, yalansızlığını, dupduruluğunu sevdim
Ben seni sevdim, ben seni sevdim, ben seni... *

İkisi de çok sevip az konuşanlardan. Bu sefer konuştular ama. Bir sene neler yaşadıklarını konuşmasalar da Defne özrünü diledi, kafasının karışmasından söz etti. Ömer’in sertliğinden, adaletinden bahsetti. Yıllar sonra gelen öpücüğü nasıl unutmadıklarını konuştular. Kuralsız kafası karışan Defne’ye Ömer kurallar koydu. ‘’Kural 1: Stilden ayrılıyorsun. Pamir ve aramızdaki çapaklarla arana set çekiyorsun. Kural 2: Geçmişi tekrar tekrar düşünmüyorsun ve hiçbir şeyden korkmuyorsun. Kural 3: Artık benim sevgilimsin.’’ Defne tabii etkilense de ters yaptı. Ömer kural koymasını istediğinde tepki veremedi. Hatta Ömer’i görmek daha çok kafasını karıştırdığını ifade etti. Haliyle Ömer de bu kararsızlık haline tepki gösterip gitti. Defneciğim sen ikizler burcu da değilsin ama. Seni de anlamak gerek. Hep yarım kaldın sen. Hayallerin yarım kaldı. Eğitiminin, ailen, aşkın… Bir şeye tam tutunurken umutların hep yarım kaldı. Ego eksikliği gösteriyor bazen kendini. Güvenemiyorsun bir anda kendine. Ne yapman gerektiğine karar veremiyorsun. Kurallar ile basitleştirmek istiyorsun hayatını. Tekrar yorulup hırpalanmaktan korkuyorsun. Ömer’in kurallarına ise onurun karşı koyuyor. Ömer ile de yarım kalmışlığın varken kuralları kendin koymak istiyorsun. Ve tabii hayatına daha uygun şekilde koymalısın. Üçünü madde her zaman kabulümdür orası ayrı.
Haki gömlekli Ömer’i göreceğim diye çırpındın durdun. Sonrasında eline geçen resimdeki elma aklını başına getirdi. Ömer yine harika bir çözüm buldu. Sen Ömer’den kendini mahrum etmek istersen Ömer’de sonuna kadar mahrum bıraktırır. Hatta önüne bir küçük aşkınızın sembolünü koyar. Üç gün Ömer’i de göremeyince bütün evi sinir harbine çevirirsin sen.

Ah bir de Defne akıllansan. Seda durduk yere niye seni sorguya çeksin? Ömer’in ilgisi malum da niye Pamir’den şüpheleniyorlar diye düşünmüyorsun. Keşke şu Pamir’i bizim gözümüzle görebilsen. Bir ah da Neriman’a çekmek istiyorum. Saflaştı o da. Pamir’in oyun dışı kalma fikrinden nasıl huzursuz olduğunu anlamadı. Defne Ömer ikilisi varsa oyun biter. Zaten bu ikili hep var. Nasıl oluyor da iki günlük Pamir’e inanıyorsun?

Pamir işe yaradı ama. Defne onun sayesinde davete gidebildi. Kapıdan girerken Pamir’in koluna girmesi çok sorun değil. Sonu güzel bitti nasılsa. Pamir’i nasıl da ortalıklarda bıraktı öyle Ömer’i görünce? ‘’Kural 1: İşime ve kariyerime karışmayacaksın. Kural 2: Ben nefes almak istediğimde izin vereceksin. Kural 3: O gömleği bir daha giyeceksin.’’ İşte beklediğimiz Defne karşımızda. Kendinden emin ve uzlaşmacı. İşini aşka karıştırmamanı tebrik ediyorum. Ama sen yine de arkadaş seçimine dikkat et. Ömer’i kulak arkası bırakma. Gömlek çok yakıştı, giysin tabii. Ee artık sevgili kurumuna giriş yapmış sayıyorum ben sizi bu sözlerle. Ömerciğimde söz aldığı sırada ‘’İkinci Şans’’ ayakkabımızı anlatırken Defne’ye ithafen birkaç söz söyler hayalindeyim.
KISA KISA

-Neriman ve Necmi’nin Hulusi Dede’ye olan tepkilerine baya güldüm. Dedenin Türkan Teyze’ye aşkı ne oldu? Gençler ayrıldı. Düşman aile moduna mı geçtiniz?
-Ankara’daki tenis turnuvasından bahseden ekibimizi kutluyorum. Ayrıca kadına şiddet konusuna değindikleri için de ayrıca teşekkür ederim.
-İso’ya her ne kadar evli birine âşık olmasını yakıştıramasa da Serdar, öyle canım. Çok zor bu İso’nun durumu. Türkan Teyze’nin kurallarına aykırı olmasa aralarını yapacak gibi derim. Boşan da İso’ya alalım seni Ayşegül. Cevdet problemlisi yanında kızlarına destek çıkmayan bir aile problemi de var gibi ortada. Cevdet’i hırpalayan Defo İso Nihan üçlüsüne teşekkürler. Şiddet’in her türlüsüne karşıyım ama. İnsan olan el kaldırmaz. Eşini döven Cevdet’e de karşılık gibi oldu.
-Sinan’ın sesinden telaş yapan Seda seni de fark ettim. Önce aklım diyen Sinan senin de Seda’ya bakan gözlerini fark ettim. Partiye bir Feryal Ömer girişi varken bir de Sinan Seda vardı. Sahiplenici erkek tutuşu yapan Sinan’dan bahsediyorum. Ayrıca ikinci şans ayakkabımızın çizili olduğu masadan sonra Seda Sinan çiftini görmek bana ‘Siz birbirinizin ikinci şansısınız.’ dedirtti.
-‘’Her kışın sonu bahar.’’ yazdık bunu Defnecim. Bize de bahar gözüküyor gibi.

Hepimize Sinan’ın özendiği sıcak, samimi sofralar diliyorum. Şiddetsiz sevgi ve saygı dolu haftalar olsun.

*Ben Seni Sevdim- Ümit Yaşar Oğuzcan

kaynak: ranini.tv
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping