db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

Burcu Biricik: Hülya'nın pratik zekasına gıptayla bakıyorum Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burcu Biricik: Hülya'nın pratik zekasına gıptayla bakıyorum
eed33471-09af-4eef-a174-edbeb23e3eaf.jpg
Onunla röportaj yapacağımı kime söylesem herkes aynı tepkiyi verdi: “Yok böyle bir güzellik. Su gibi adeta. ‘Hayat Şarkısı’nda da nasıl oynuyor ama, helal olsun kanıtladı kendini”. Ki bu cümleyi sarf edenler arasında yerli dizilerin yersiz uzunluklarına karşı alerjisi olan ve bu nedenle de hiçbir işi izlemeyenler de var. Ancak deyim yerindeyse insanı kendisine mıknatıs gibi çekecek güzelliğe sahip Burcu Biricik, ‘Hayat Şarkısı’ndaki Hülya karakteriyle bu sefer oyunculuğuyla yerli dizilere en kayıtsız izleyiciyi bile kendisine mıknatıs gibi çekiyor. Hoş, ilk bölümde eminim birçok kişi benim gibi nefret etmiştir Hülya karakterinden. “Bu kız baş karakter ve her hafta biz ona nasıl tahammül edeceğiz? Bir kaşık suda boğmalık” derken, ikinci bölümde “Hangimizin yaraları yok ki? Ah, o bir türlü kapanmayan yaralar ve tutkularımız, hayallerimiz bize neler yaptırıyor?”, “Esasında haklı da… Vicdan da var baktığında. Hem seviyor kız n’apsın? Sevmek ne zaman suç oldu?” demeye başladık. 

İşte, bütün bu cümleler de Burcu’nun kendi deyimiyle ‘Şeref Meselesi’nin tesadüf yani şans eseri olmadığını gösteriyor. Evet, o kendini kanıtladı ancak bu büyük başarı ona ego olarak geri dönmemiş. Tam tersine röportaj için Swissotel Bosphorus’un lobisinde buluştuğumuzda karşımda “bıcır bıcır”, gözlerinin içi gülen genç bir kadın buldum. Her sorumu sanki yaşar gibi cevapladı, bana da onu hayranlıkla dinlemek kaldı. Röportaj sonrasında ise sıra başarılı fotoğrafçı Emre Yunusoğlu’nun objektifinin karşısına geçmeye geldi. Swissotel Bosphorus’un deyim yerindeyse denizi ayaklarınızın altına seren yeni loft’unda vintage giysilerle çektik Burcu Biricik’i. Söz konusu vintage olunca konu farklı dönemlere geldi. Tam bir Yeşilçam hastası olan genç oyuncu, “Kim bilir o yıllarda oyunculuk yapsaydım belki beşinci yonca olarak beni sonradan alttan eklerlerdi” diyor. O bunu şakayla karışık söylese de bir an için Burcu’yu o dönemde hayal etmemek mümkün değil. Yakın zamanda onu sinemada da izleyeceğiz zaten. Türkan Derya’nın yönettiği ‘Çok Uzak Fazla Yakın’ filmi sonbaharda gösterime girecek. O döneme kadar ‘Hayat Şarkısı’nda matruşka misali oyun içinden oyun yaratan Hülya’yı büyük bir zevkle izlemeye devam edeceğiz.

034502ea-85b0-4de6-aa66-0bf2c7836160.jpgFotoğraflar Emre Yunusoğlu tarafından RaniniTv'ye özel çekildi. 

● Hülya ile ilk tanışma anın nasıldı?
Gül Oğuz ve Mahinur Ergun’la ilk konuştuğumuzda ortada bir senaryo yoktu, sadece tretmanımız vardı. Kore uyarlaması olduğunu biliyordum. İlk olarak Gül Oğuz’la konuşmuştum ve beni o anda ikna etmişti zaten. Sonrasında Mahinur Ergun, bana Hülya karakterini anlattı. O kadar güzel betimledi ki resmen Hülya’ya vuruldum. Ve üç kadının birbirine güvenmesi sonucunda şu an onu canlandırıyorum.

● Tedirginlik olmuştur ama herhalde. İlk ciddi başrolün ve işin oyuncu kadrosunda olduğu kadar kamera arkasında da önemli isimler yer alıyor.
‘Beni Böyle Sev’ ve ‘Düşman Kardeşler’ ile işi öğreniyordum. ‘Şeref Meselesi’nde biraz daha adım duyuldu ve izleyicilerden övgü dolu yorumlar aldım. ‘Hayat Şarkısı’ ise benim hem insanlara hem de kendime ‘Şeref Meselesi’nin bir tesadüf olmadığını kanıtlamak için çok önemli bir işti. Çünkü bazen sana bir rol gelir ve tam senin castındır ve orada parlarsın. Ancak sonraki işte aynı performansı gösteremeyebilirsin. ‘Şeref Meselesi’ benim için çok doğru bir cast’tı belki. Ancak Kübra’nın 180 derece zıttı bir karakter canlandırıyorum şu an. Ve hem kendime hem de izleyicilere “Hayır, ‘Şeref Meselesi’ bir tesadüf değildi” deme şansı yakaladım.

● Hülya’nın deyim yerindeyse matruşkavari bir yönü var. Sen onu canlandırıyorsun, o da kendine kurduğu hayatın içinde bir oyuncu. Bakıldığında bu “oyunculuğun” dozunu iyi ayarlaman gerekiyor. Nasıl sağlıyorsun o dengeyi?
İşte tam da bu söylediğin nedenle Hülya’yı çok seviyorum. Ağzım kulaklarımda bahsediyorum ondan. Gerçekten çok doğru bir tespit. Hülya’nın hiçbir kalıbının olmaması çok güzel ve ben o fazlalığı da yaptığım zaman Hülya’da bir yeme payı olduğunu biliyorum. Doz aşımı için küçük de olsa bir alanım var. Bu da güzel bir durum. Hem Burcu hem de Hülya olarak oynamayı seviyoruz (gülüyor).

● Peki, onun gıptayla baktığın özelliği nedir?
Pratik zekası. İnanılmaz! Beynini hemen çalıştırıp kriz anını çat diye yönetebilmesi muazzam. Bende öyle bir özellik yok. Böyle durumlarda önce kekelemeye başlarım. Bana zaman gerekiyor. Oturup düşüneceğim, ince eleyip sık dokuyacağım ve sonra harekete geçeceğim. Hülya ise daha sen olayı anlamadan karar verip devam ediyor hayatına.

● Her şeye çözümü var; akıl alınabilecek, kurnaz tiplerden Hülya. Sen ona hangi konuda fikir danışırsın?
Bu soruyu sorduğunda ilk şunu diyecektim: “Hülya dobra bir kız, bana gerçeği söyler”. Fakat sonra beni geçiştirebileceğini düşündüm (gülüyor). Bir şey sorduğumda “Hayır canım, hiç öyle olur mu?” diyebilecek biri. O nedenle bilemedim ama severdi beni, dürüst olurdu bana karşı (gülüyor). Ancak fikir danışmaktan ziyade onunla çocukluklarımız hakkında konuşabilirdik.

● Salı günü karşı karşıya geldiğiniz yapımlar güçlü. Tablo böyle olunca, bu kadar başarılı bir sonuç alacağınızı tahmin ediyor muydun?
Büyük bir reklam kampanyası ve PR çalışmaları yürütülerek izleyiciye “muhteşem bir dizi geliyor” imajı veren işlerde maalesef biraz hayal kırıklığı yaşanıyor. Bu nedenle ekip olarak en başta çok sessiz sakin, mütevazı bir şekilde tanıtımların yapılması içimize sinen bir seçimdi. “İyi ki bu şekilde giriyoruz. Bırakalım varsa bir şey kulaktan kulağa
yayılsın ve çok daha sağlam olsun” dedik. En başından beri hem hikâyemize hem de ekibe çok inandığımız için izleyicinin ‘Hayat Şarkısı’nı seveceğini biliyorduk.

ranini.tv
82688081_3749748_4241322423441.gif
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping