db_mysqli.php:fetch_array: 10tr:gonderilen parametre mysqli_result olmasi gerekirken False.
tikirdat:(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:911:run_hooks)->(class_plugins.php:142:thankyoulike_postbit)->(thankyoulike.php:2190:fetch_array)->

Table 'forums164.tikirdat_g33k_thankyoulike_thankyoulike' doesn't exist

Ceylan Atınç: Cate Blanchett’ı Kırmızı Halı'da görmek her zaman heyecan verici Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Dünyanın en yoksuI insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır." Arthur Schopenhauer

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceylan Atınç: Cate Blanchett’ı Kırmızı Halı'da görmek her zaman heyecan verici
e4b22d3b-5c51-4562-95fa-2e5021891bb2.jpg
Modayı çok yakından takip eden biri olarak her yıl Oscar Törenini canlı bir şekilde izlemeye ve kıyafetleri tek tek incelemeye özellikle dikkat ederim. Geçtiğimiz yıl bu heyecanıma Digitürk’te Oscar Ödülleri programı eşlik etmişti. Yaptığı işleri yakından takip ettiğim Marie Claire dergisi Moda Editörü ve Stil Danışmanı Ceylan Atınç en az kırmızı halıdaki yıldızlar kadar etkileyici Özgür Masur elbisesiyle muhteşem yorumlarda bulunmuştu. 

Bu yıl 28 Şubat’tı 29 Şubat’a bağlayan gece sahiplerini bulacak Oscar Ödülleri öncesinde Atınç yine Moviemax Oscars HD için kamera karşısına geçiyor. Üstelik bu yıl Gecenin Kraliçesi dizisine stil danışmanlığını da yapan Atınç’a programın kırmızı halı bölümünde başarılı tasarımcı Tuvana Büyükçınar eşlik edecek. Uzun bir süredir bu özel geceye hazırlanan moda editörüyle Oscar Töreni’ne sayılı günler kala bir araya geldim. Cate Blanchett’ın gecede çok ses getireceğine inanan Ceylan Atınç, adaylar arasında favori filminin de Room olduğunu söylüyor.

7cab7d71-ef39-479b-8ed5-3507228451d4.jpgCate Blanchett, bu seneki Oscar Kırmızı Halı performansının ip uçlarını Golden Globe'da verdi 

● Oscar Töreni söz konusu olduğunda herkes hangi filmin ya da oyuncunun kazanacağını merak ederken siz heyecanla kıyafetleri bekliyorsunuz. Bu özel gece için nasıl bir hazırlık yaptınız? 
İki yıldır Oscar Ödül Töreni’nin Kırmızı Halı bölümü için özel bir içerik hazırlıyorum. Kırmızı Halı geçidi başlayana kadar bu içerik üzerinden geçen yılın iyileri kötüleri ya da yeni trendler, mücevher ve detaylar gibi konuları konuşuyoruz. Geçen yıl yanımda çok sevdiğim moda tasarımcısı arkadaşım Özgür Masur vardı, bu yıl ise konuğum yine çizgisini çok beğendiğim Tuvana Büyükçınar olacak. Konuklarımla iki hafta önceden buluşup tüm adayların ödül sezonunda giydikleri üstünden analizler yapıyoruz ve törende hangi tasarımcıdan giyebileceklerine dair tahminlerde bulunuyoruz. Bu ön sohbet canlı yayın için bizi ısıtıyor.

● Canlı yayında kıyafetleri yorumlarken özellikle nelere dikkat ediyorsunuz?
Ben bir moda editörü ve stil danışmanıyım. Styling başlı başına bir ruh hali işidir; sizin aylar önceden seçmiş olduğunuz bir elbise son gün, son dakika giyecek oyuncunun ruh haline uymayabilir ve bir anda tüm gemileri yakabilir. Biraz bu gözle bakmaya çalışıyorum, empati devreye girse de profesyonel bir göz olarak yanlışları doğruları ve en çok da keşkeleri kendi stil dilimle yorumluyorum.

● Bir yıldızın yaşı, kilosu, sektördeki duruşu kıyafetleri yorumlarken etkili oluyor mu?
Maalesef bu kadın oyuncular için biraz böyle. Erkekler için Kırmızı Halı’da giyinmek daha kolay ve yaşlı da olsa, kilolu da olsa çok fazla eleştiriye açık kılıklar görmüyoruz. Oysa ki kadın yıldızların saçı, makyajı, kilosu genel görünümünü inanılmaz etkiliyor.

d817d9f4-c3e2-4fb7-8a0e-53cf77af541d.jpgAtınç bu yılın Oscar Kırmızı Halı geçişinde en çok Alicia Vikander’ın ne giyeceğini merakla bekliyor. 

● Kırmızı Halı'ya en çok yakışan isimler ve markalar sizce hangisi?

2000’li yılların başlarında hayranlıkla beklediğimiz Nicole Kidman, Charlize Theron, Angelina Jolie, Penelope Cruz gibi büyük yıldızların şaşası yeni dönem oyuncularda pek yok açıkçası. Jennifer Lawrence gibi daha ‘komşu kızı’ tarzı oyuncular var ve bu kırmızı halıya da yansıyor. Hatta geçen yıl canlı yayında şöyle bir yorumda bulunmuştum: Müzik ödül törenlerindeki şaşalı kıyafetler sinema ödül törenlerinde yok. Grammy ya da Amerikan Müzik Ödülleri gibi ödül törenlerinde Jennifer Lopez, Beyonce, Rihanna ve niceleri çok daha risk alarak giyiniyor artık.

● 88. Oscar Töreni’nde giyilecek tasarımlar hakkında herhangi bir tahmininiz var mı? Hangi isimler, sizce hangi markaları giyebilir?
Bazı çok belli olan isimler var; Jennifer Lawrence’ın her törende Dior giymesi artık herkesçe biliniyor. Aynı şekilde Charlize Theron’dan da Dior giymesini bekliyorum. Adaylardan Alicia Vikander geçtiğimiz iki ödül töreninde de Louis Vuittton giydi ve bu sezon markanın yüzü oldu. Onun da yine Louis Vuitton tercih edeceğini düşünüyorum. Cate Blanchett ise Armani Privé ya da Givenchy giyebilir.

● Bu yıl kırmızı halıda en çok kimden umutlusunuz?
Tabii ki Cate Blanchett’ı görmek her zaman heyecan verici. Jennifer Lawrence ve Rooney Mara hep aynı olan giyim tarzlarının dışına çıkacaklar mı onu merak ediyorum. Bir de yıldızı yükselen Alicia Vikander’ı merakla bekliyorum.

● Peki özellikle şu renk ya da markaya kırmızı halıda sık sık rastlayacağız diye bir öngörüde bulunabiliyor musunuz?
Daha önce de dile getirdiğim gibi bazı yıldızların müdavimi olduğu markalar var. Kırmızı halıda her daim o isimler arasında seçim yapıyorlar.

630f152a-5340-4f37-b709-54168c193767.jpgChanel, Jean Paul Gaultier ve Valentino'nun 2016 İlkbahar/Yaz tasarımlarını bu yıl kırmızı halıda görmeyi arzu ediyor. 

● Çok uzun bir zamandır celebrity styling yapan biri olarak Oscar adaylarının hangisini bu özel geceye hazırlamak güzel olurdu?
Seçme hakkım varsa Cate Blancett’ı alayım ;) Çok beğendiğim bir kadın, oyunculuğunu ayrı, Kırmızı Halı’daki duruşunu ayrı seviyorum. Aday değil ama Gwenyth Paltrow’u da giydirmek isterdim.

● Genellikle stylist’ler kıyafet seçimlerini Haute Couture koleksiyonlarından yapıyorlar. Siz de 2016 İlkbahar/Yaz Haute Couture koleksiyonlarına mutlaka göz atmışsınızdır. Aralarında sizce kırmızı halıda görebileceğimiz  tasarımlar var mı?
Valentino ve Chanel’in Haute couture defilelerini genel olarak çok beğendim. Ama Kırmızı halıda Jean Paul Gaultier’nin maskülen look’ları veya John Galliano’lu Maison Margiela gibi sıradışı tasarımlar da görmek isterim bu yıl.

● Çok beğendiğiniz ama kırmızı halıda hiç rastlamadığınız için üzüldüğünüz bir marka var mı?
Oscar de la Renta’yı daha sık görmek isterdim.

0e4ffb3d-b532-4030-9725-77b376812da7.jpgAtınç'ın "Kırmızı Halı Unutulmaz"ları arasında Nicole Kidman ve Gwyneth Paltrow var 

● En unutulmaz Oscar kırmızı halı kıyafeti sizce hangisi?
Gwyneth Paltrow’un pelerinı andıran Tom Ford elbisesi, Nicole Kidman’ın gümüşi Chanel ve kırmızı Balenciaga elbiselerini sayabilirim.

● En kötüsü?
Sanırım yine Gwyneth Paltrow’un 1999’da Oscar aldığı yıl giydiği pembe Ralph Lauren elbise tek kelimeyle felaketti. Bir de Björk’ün kuğu kostümünü ‘en kötüler’ listesinin başına yazabilirim.

● Bu yıl aday olan tüm filmleri izlediniz mi? Sizi en çok etkileyen hangisi oldu?
Evet. Room bu yıl izlediklerim içinde yapısal olarak diğerlerinden daha farklı bir film olmuş; etkileyici. Ama benim favorim hem kostümler hem de oyunculuklar bakımından Danish Girl.

● Özellikle kostüm tercihleriyle hoşunuza giden bir film oldu mu?
Kostüm tasarımı dalındaki adayların hikayeleri çok çarpıcı bunu 28 Şubat gecesi canlı yayında anlatmayı düşünüyorum. Örneğin; Leonardo di Caprio’nun 45 kg ağırlığındaki ayı postunun gerçek olup olmadığının hala açıklanmaması hayvanseverler arasında tepki yaratıyor. Carol moda tasarımı anlamında beni en sevdiğim yıllar olan 1950’leri kapsıyor. Danish Girl ise kostüm, mekan ve ışık anlamında izlerken en keyif aldığım film oldu.
ranini.tv
82688081_3749748_4241322423441.gif
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping